Para Avcısı İzle

The Wolf of Wall Street
1080p
Hata Bildir ×
[wpforms id="" title="false" description="false"]

Film Bilgileri
7 gün önce eklendi
Para Avcısı İzle
izlenme
Türkçe Dublaj
IMDb: 8.2
Para Avcısı İzle. Jordan Belfort 24 yaşında genç ve azimli bir adamdır. Para kazanma arzusuyla Wall Street borsasında önce komisyoncu olmuş ardından ise Stratton Oakmont adında bir yatırımcı firmasında milyarder olmak için her şeyi yapmaya hazır biri CEO olur. 90’ların en aceleci günleridir ve New York işlem salonunda her şey olabilmektedir. Önemsiz tahvillerle birçok yatırımcıyı aldatarak, Belfort kısa zamanda bir para makinasına ve aynı zamanda bir harcama makinasına dönüşür. Bir günde hesapları milyon dolarlarla doldururken o gece hepsini aynı hızda harcayabilir. Profesyonel hayatının yanı sıra uyuşturucu, fahişeler, son derece pahalı lüks fantezilerle dolu kirli bir oyunun içindedir. Bu karakterin hayatındaki her şey abartılı bir şekilde devam ederken, çöküş ise çok uzakta değildir...
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 3 Yorum
 • ferda çaltepeMisafir

  Uzun soluklu bir filmdi, sıkılmadan izledim. Tavsiye ederim izlemeye değer.

  Not: Film çocuklar için uygun değildir, içerisinde bol miktarda erotik ve uyuşturucu içerikli sahneler mevcuttur.

 • Sefasezer35Misafir

  Tek kelimeyle muhteşem bir film olmuş hele de başrolünde Brad Pitt varsa konu tartışmaya kapalıdır. Tevsiye ederim arkadaşlar !

 • PınarMisafir

  Leonardo Dicaprio hayranı olarak bu filmini de izledim hemen.Yine çok başarılı.Akıllı ve kurnaz bir adamın neler yapabileceğini çok iyi kurgulamışlar.Ama işin içine duygular girince herşey değişiyor.